• Przechowalnia 0
 • Polityka prywatności

  Polityka ochrony danych osobowych sklepu www.lubimy-to-robic.com

  Korzystając z usług i produktów oferowanych w sklepie www.lubimy-to-robic.com, klient wyraża akceptuję regulamin sklepu oraz wyraża zgodę na poniższą politykę prywatności.

  Sklep www.lubimy-to-robic.com przywiązuję ogromną wagę do zadowolenia i komfortu osób, które robią zakupu. Dlatego dane osobowe naszych klientów służą wyłącznie do trzech celów:

  1. Do wysyłki zamówionego towaru, dane muszą znaleźć się na wysyłanej paczce.
  2. Do ułatwienia zakupów. Sklep współpracuje z PAYU, a na podstawie danych jest możliwość weryfikowania płatności.
  3. Do dostarczania wiadomości na temat realizowanego zamówienia, oraz do ewentualnego wysyłania maili z wiadomościami reklamowymi naszego sklepu (tzn. klient dostaje newsletter po wyrażeniu zgody).

  Sklep www.lubimy-to-robic.com nie udostępnia, nie sprzedaje, nie rozpowszechnia w żaden inny sposób danych powierzonych nam przez klientów sklepu.

  Współpracujemy z systemem płatności PayU.com, dlatego też możemy zapewnić najwyższy standard naszych usług oraz bezpieczeństwa. PayU.com odpowiada za przetwarzanie i realizację płatności, sklep www.lubimy-to-robic.com nie ma dostępu do poufnych danych realizowanych płatności.

  Sklep www.lubimy-to-robic.com realizuje płatności poprzez www.PayU.pl:

  • PayU
  • Płatności kartą
  • Przelew tradycyjny bankowy
  • Płatność przy odbiorze

   

  ...jest pusty

  Newsletter
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.